26/4/12 - McDonald's Cup Louny

Název

Popis

McDonald's Cup je největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol. Letos se koná již 15. ročník. V Lounech se tohoto turnaje ve 2 věkových kategoriích zúčastnilo 6 škol - naše ZŠ Jana Amose Komenského, ZŠ P. Holého, ZŠ Přemyslovců, ZŠ 28. října a ZŠ Černčice a ZŠ Lenešice.

V kategorii A (1.-3. třída) vyhrála ZŠ Přemyslovců Louny, na druhém místě se umístila ZŠ Prokopa Holého Louny a třetí místo patřilo ZŠ Jana Amose Komenského.

V kategorii B (4.-5. třída) se na prvním místě umístila ZŠ Prokopa Holého Louny, na druhém místě ZŠ Jana Amose Komenského Louny a na třetím ZŠ Přemyslovců.

První tři školy z každé kategorie postupují do okresního kola, které se koná ve čtvrtek 3. května v Postoloprtech.